Bir dizi ziyaret ve açılış gerçekleştirmek için Tekirdağ’a gelen TBMM Başkanı Mustafa Şentop’a, AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel ve Çiğdem Koncagül’ün yanı sıra AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, Belediye Başkanları ve birçok İl ve İlçe yöneticisi de eşlik etti.

Program TBMM Başkanı Mustafa Şentop’un Valilik Binası önünde protokol tarafından karşılanmasıyla başladı.

Mustafa Şentop ve beraberindekiler daha sonra Şarköy’e bağlı Güzelköy’de, restorasyonu tamamlanan 650 yaşındaki Tarihi Güzelköy-Melen Camii’nin açılışını gerçekleştirdiler.

Ziyaretler devam ettiği sırada İl Başkanı Mestan Özcan bir açıklama yaparak: “Bugünkü programımız hamdolsun güzel bir şekilde sürüyor. Şehrimize olan katkıları için TBMM Başkanımız Sayın Mustafa Şentophocamıza şükranlarımı sunuyorum.Hep söylediğim gibi; biz bu şehre, bu şehrin insanına sevdalıyız. Onlar için yorulmaksızın çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

İl Başkanı Mestan Özcan program dönüşü Kavakçeşme Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Mestan Özcan daha sonra gençlerle buluşmak üzere Kapaklı’ya hareket etti. Akşam saatlerinde Bülent Ecevit Parkı’nda gençlerle bir araya gelen Mestan Özcan: “Maşallah, Kapaklılı gençlerimiz yine gümbür gümbür. Hepsini çok özlemişim. Şükür bizleri kavuşturana” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz