Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yol ekipleri; Cemaliye Mahallesi Göçmenler Sokak, Kemalettin Mahallesi Eski Çerkezköy Caddesi, Papatya 1. Sokak ve Kırkova Caddesi’nde, Silahtar Mahallesi Fatih Çeşme Sokak’ta çalışmalarını sürdürüyor.

Eski Çerkezköy Caddesi’nde 2. etap çalışmalarına başlayan ekipler, TESKİ, TREDAŞ ve telekomünikasyon kurumlarının altyapı çalışmalarını tamamladığı alanlarda alt temel, temel ve binder asfalt serimine başladı. Cemaliye Mahallesi Papatya 1. Sokak üzerinde devam eden çalışmalar kapsamında alt temel ve temel işlemleri kısa süre içinde tamamlanarak binder asfalt serimi gerçekleştirilecek.

Kırkova Caddesi’nde de faaliyetlerini sürdüren Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yol ekipleri alt temel, temel ve kazı çalışmalarına devam ediyor. Buradaki çalışmaların tamamlanmasının ardından asfalt serimleri yapılarak yol trafiğe tamamen açılacak.

Öte yandan Göçmenler Sokak’ta temel ve alt temel çalışmalarını tamamlayan ekipler üst yapı çalışmalarına başladı. Kaldırım yapımı öncesinde zemin hazırlıklarını sürdüren ekipler bir yandan da kilit taşı döşeme çalışmaları gerçekleştirirken, Eski Çerkezköy Caddesi 1. Sokak’ta ise kaldırım çalışması yaptılar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz