ÇORLU ŞOFÖRLER ve OTOMOBİLCİLER ESNAF ODASI BAŞKAN ADAYI NADİR SAMANCI: BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Çorlu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nda 22 Ocak Cumartesi günü seçim heyecanı yaşanacak. Üyeler yeni dönem için Başkanını seçecek. Oda Başkanlığına aday olan Nadir Samancı, Çorlu’da ve Ergene’deki  üyelerinden destek istedi.  Samancı “Biliyorum ki siz meslektaşlarımızın destekleriyle çıktığımız bu yolda her şeyin çok daha güzel olması için birlikte başaracağız’’ diye konuştu.

 “ESNAFIMIZIN SESİ, NEFESİ OLACAĞIZ”

Çorlu Şöförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığına adayı olan Nadir Samancı Çorlu ve Ergene’de hedeflerini anlattı. Samancı Esnafımızın sesi, nefesi olacağını, yaşanan tüm sorunları ortadan kaldıracağını belirterek “Gerek yolcu taşıma gerekse nakliye esnaflarımızın hizmet ve refah kalitesini artırmak, ortak standartları oluşturmak ve temsil ettiğimiz esnaflarımızın sesi olmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

“HAK ETTİĞİMİZ DEĞERİ BİRLİKTE ALACAĞIZ”

Nadir Samancı, tek amaçlarının hizmet etmek olduğunu sözlerine eklerken “Hak ettiği değerleri hep birlikte alabilmek için hizmet veren sizlerle, yıllarını şoförlük mesleğine vermiş biri olarak; sorunların ortadan kalktığı ve endişelerin son bulduğu bir yönetim olacağının sözünü şimdiden veriyoruz. Bu inanç ve azimle değerli yönetim kurulu arkadaşlarımla çıkmış olduğumuz bu yolda siz değerli esnaflarımıza hizmet etmek için Çorlu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığına aday olduk. Sizlere en iyi şekilde hizmet edebilmek için desteklerinizi bekliyoruz” diye konuştu.

“ARTIK GELECEKTE NE OLACAK KAYGISI YAŞAMAYACAĞIZ”

Nadir Samancı, sorunları bildiğini ve kalıcı çözümler üreteceklerini söyleyerek “Geçmişten günümüze güzergah durak rekabet ve benzeri birçok sorunu yaşamış ya da halen yaşayan arkadaşlarım ile günden günde eriyen kan kaybeden esnaflarımızın artık gelecek kaygısı taşımadan yarın ne olacak diye düşünmeden çalışması, evine mutlu bir şekilde gitmesi, gece yastığa başını koyduğunda rahat uyuyabilmesi için gece gündüz durmadan yorulmadan şeffaf yönetim anlayışını benimseyerek ve sürekli birlikte fikir alışverişinde bulunarak ortak amaçla ileriye dönük kalıcı çözümlerimiz var. Seçilir seçilmez hemen bu çözümleri ortaya koyacağız” dedi.

“BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ“

Nadir Samancı sözlerinin sonunda “İnançlı, azimli çözüm odaklı sektörün içinden gelen, Personel Servisi ve Nakliyeci esnaflığı yapmış mesleğin sıkıntılarını sorunlarını bilen bir kardeşinizim. Sizlerden biri olarak sizi çok daha iyi temsil etmek ve tüm sorunlarınıza hemen, anında çözüm olmak için adayım. Biliyorum ki sizin desteklerinizle çıktığımız bu yolda her şeyin çok daha güzel olması için birlikte başaracağız” diye konuştu.

Related posts

Leave a Comment