ŞOFÖRLER ODASI’NDA BİR DEVRİN SONU

Çorlu Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda bir devir kapandı. 23 yıldır oda başkanı olan Abdullah Baş, koltuğu Nadir Samancı’ya kaptırdı.

Çorlu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı seçimi, Emlak Konutları’nda bulunan Şoförler Odası Düğün Salonu’nda yapıldı. Mevcut Başkan Abdullah Baş ile Nadir Samancı’nın yarıştığı başkanlık seçimini kazanan Nadir Samancı oldu. Seçimlerde kullanılan 957 oyun 5’i geçersiz sayıldı. Beyaz Liste ile seçime giren ve 1999 yılından bu yana odanın başkanlığını yürüten Abdullah Baş 475 oy, Sarı Liste ile seçime giren Nadir Samancı ise 478 oy alarak sadece 3 oy farkla bir devri kapattı.
TÜM ESNAFA TEŞEKKÜR ETTİ!

Oy sayma işlemlerinin tamamlanması ile başkanlığa seçilen Nadir Samancı, seçime katılan tüm şoför esnafına teşekkür etti. Samancı, “Kısa sürede çok çalıştık ve güzel işler başardık. Esnafımızın gönlünü kazandık. Kazanan esnafımız olmuştur. Bana destek veren herkese çok teşekkür ederim.” dedi.
Eski başkan Abdullah Baş ise, “Bu güne kadar desteklerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum, bundan sonra Nadir kardeşime devrediyorum. Hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Related posts

Leave a Comment