Gelecek Partisi Ergene İlçe Başkanlığı Kurum Ziyaretlerine başladı.

Gelecek Partisi Ergene İlçe Başkanlığı 1.Olağan Kongresini gerçekleştirdikten sonra kurum ziyaretleri gerçekleştirmeye başladı.

Gelecek Partisi Ergene İlçe Başkanı Mustafa ESER ve ilçe yönetimi ile birlikte Kaymakam Mehmet Emin Taşçı’yı makamında ziyaret etti. Gelecek Partisi Ergene İlçe Başkanı Mustafa ESER teşkilatın faaliyetleri hakkında Kaymakam TAŞÇI’ ya  kısaca bilgiler verdi.

Kaymakam TAŞÇI ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek kendilerine teşekkür etti.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Ergene Emniyet Müdürlüğünü ziyarette bulunarak Ergene İlçesi hakkında fikir alışverişinde bulunarak, İlçemizdeki sorunların ve çözümler hakkında istişare ederek bilgi alışverişinde bulundular.

Ergene İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyaretinin ardından Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i makamında ziyaret etti.

Gelecek Partisi Ergene İlçe Başkanı Mustafa Eser ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i makamında ziyaret ederek İlçede yürütülen ve yapılan hizmetleri ve projeler hakkında bilgi alırlarken, Gelecek Partisi Ergene İlçe Başkanı Mustafa Eser İlçe Başkanlığının faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ziyaretlerinden dolayı Gelecek Partisi Ergene İlçe Başkanı Mustafa Eser ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerine gerçekleştirmiş oldukları ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Günü anısına hatıra fotoğrafı çekindiler.

Daha sonrasında Ulaş mahallesinde Esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek esnafın sorunlarını dilendiler. Çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz diyerek konuşan Gelecek Partisi Ergene İlçe Başkanı Mustafa Eser halkımız bizi izleme devam etsin. Biz Geleceğiz Hizmet Gelecek, Biz Geleceğiz Sorunları Bitireceğiz diyerek çalışmalarına devam etti.

Related posts

Leave a Comment