Tekirdağ Milletvekili Koncagül’den Başkan ER’e hayırlı olsun ziyareti

Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül, genel kurulda yeniden S.S. Ergene İlçesi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Soner Er’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ak Partili Koncagül hayırlı olsun ziyaretinde Başkan Soner Er ve yönetim kuruluna başarı dileklerini ileterek, parti olarak esnaf ve sanatkarlara yönelik verilen hizmetlerle ilgili bilgi paylaşımında bulundu. Koncagül, özellikle Esnaf Kefalet Kooperatifi kanalıyla esnaf ve sanatkarlara kullandırılan kredilerİ yıllık yüzde 9,5 faiz oranı gibi çok cazip krediye dönüştürdüklerini vurgularken, yine 10 yıl vadeli yıllık yüzde 9,5 faizli ve 500 bin lira limitli işyeri edinme kredisini de esnafın hizmetine sunduklarını kaydetti. Koncagül, “Bir kentte esnafın işi iyi ise, esnaf mutlu ise o mutluluk tüm ile yayılır. İşte biz bunu yaratma amacındayız” dedi.

S.S. Ergene İlçesi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Soner Er’de Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül tarafından gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Özelikle esnaf ve sanatkarlarımıza kullandırılan kredilerin faiz oranlarının düşürülmesi, işyeri edinme kredilerinin kullanıma sunulması, basit usulün vergi dışı bırakılması gibi konularda hep bizlerin yanında oldu ve bizlerden desteklerini esirgemedi. Ben bu nazik ziyaretinden dolayı ve esnafımızın sorunlarına gösterdiği duyarlılıktan dolayı çok teşekkür ediyor ve kendilerine başarı dileklerimi iletiyorum” dedi.

Ziyarette Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül, AK Parti Ergene İlçe Başkanı İbrahim Gönül ve Yönetim Kurulu üyeleri, AK Parti Ergene İlçe Kadın Kolları Başkanı Radife Gümgör’de hazır bulundu.

Related posts

Leave a Comment