Ergene Belediyesi Eğitime Desteğini Sürdürüyor

Pandemi dönemi nedeniyle uzaktan eğitime destek olmak maksadıyla ihtiyaç sahibi öğrencilere tablet desteği vererek eğitime katkı sunan, okullardan gelen talepleri yerine getirerek eğitime katkı sunan Ergene Belediyesi okulların tadilatlarını da üstleniyor.

Eğitim tesislerinden sağlık tesislerine, spor tesislerinden camilere kadar her alanda kurumların destek taleplerini karşılıksız bırakmayan Ergene Belediyesi eğitime olan desteğini de sürdürüyor.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza Ergene genelinde eğitim – öğretim hizmeti sunan okullarımızın her daim emrinde ve hizmetindeyiz diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Rutin belediyecilik faaliyetlerinin yanı sıra sosyal belediyecilik hizmetlerinde de Ergene Belediyesi olarak öncü belediyeyiz. Okullarımızın, sağlık kuruluşlarımızın hemen her talebini karşılama konusunda elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz” dedi.

Eğitime desteğini sürdüren Ergene Belediyesi son olarak Ulaş Mahallesi’nde bulunan Ulaş İlkokulu’nun çatısını tamir etti.

Related posts

Leave a Comment