İYİ PARTİ MARMARACIK VE ULAŞ MAHALLESİNDE VATANDAŞLA BİR ARAYA GELDİ

Tekirdağ’ın Ergene İlçesi Marmaracık ve Ulaş Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Sertaç Alkaya, İYİ Parti Ergene İlçe Başkanı Sadi Ersöz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İYİ Parti Ergene İlçe Gençlik Kolları Başkanı İlkay Bilgin ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte sorunları ve istekleri dinleyerek, çözüm önerilerini paylaştı.

Marmaracık ve Ulaş mahalle ziyaretleri gerçekleştiren İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Sertaç Alkaya, İYİ Parti Ergene İlçe Başkanı Sadi Ersöz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İYİ Parti Ergene İlçe Gençlik Kolları Başkanı İlkay Bilgin ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımıyla, vatandaşların sorunlarını ve isteklerini dinledi.

Yoğun bir katılımınla gerçekleşen programda İYİ Parti İl Başkanı Sertaç Alkaya, Türkiye’nin ve Tekirdağ’ın sorunlarına ilişkin konuşarak çözüm önerilerinden bahsetti. Birliktelikte mahallelinin beklentileri ve sorunları da not edildi.

“SORUNLARI DİNLEDİK”

O anları sosyal medya hesabından paylaşan İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Sertaç Alkaya, “İYİ Parti Tekirdağ teşkilatları olarak Tekirdağ Ergene İlçesi Marmaracık ve Ulaş Mahallesini ziyaret ettik. Vatandaşlarımızın hayat pahalılığı, geçim sıkıntısı, tarım ve hayvancılık, işsizlik, emekli maaşlarının yetersizliği, gençlerimizin geleceği gibi sorunlarını dinledik. Çözüm önerilerini birlikte değerlendirdik. Bu ziyaretimizde partimize üye olan vatandaşlarımıza, mahalle sakinlerine teşekkür ederiz” dedi.

Related posts

Leave a Comment