ŞEHİT’İN MEZARININ ETRAFI ERGENE BELEDİYESİ TARAFINDAN YAPILDI

Suriye’nin İdlib kentinde rejim unsurlarının saldırısı sonucu 27 Şubat 2020 tarihinde şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Recep Bekir’in Ergene’nin Yeşiltepe Mahallesi’nde bulunan mezarının etrafı Ergene Belediyesi tarafından yapıldı.

Başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimiz için mevlit okutarak şehitleri dualarla yad eden, şehitlerin emanet aileleri ile yakından ilgilenerek her türlü sorununa kısa sürede çözüm üretme arayışına giren Ergene Belediyesi 27 Şubat 2020 tarihinde Suriye’nin İdlib kentinde rejim unsurlarının saldırısı sonucu şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Recep Bekir’in Yeşiltepe Mezarlığı’ndaki mezarının etrafını yaptı.

Tüm şehitlerimizi, başta bağımsızlığımızı borçlu olduğumuz Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet ve minnetle anıyorum diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “İdlib’de rejim unsurlarının saldırısı sonucu 27 Şubat 2020 tarihinde şehit olan kahraman askerimiz Piyade Uzman Onbaşı Recep Bekir’in ilçemizde bulunan mezarının etrafı belediye ekiplerimizce yapıldı. Başta şehidimiz Recep Bekir olmak üzere canlarını ülkemiz için feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum” dedi.

Related posts

Leave a Comment