Mustafa Helvacıoğlu: “Belediyeler arası işbirlikleri ve desteklerle Keşan’ımızı geliştiriyoruz”

Keşan Belediyesi, belediyeler ile yaptığı iş birlikleri ve aldığı destekler ile Keşan’ı geliştirmeye devam ediyor.

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Paşayiğit Mahallesi’nde oluşturulacak mesire alanında kullanılmak üzere hibe edilen malzemeler Keşan Belediyesi’ne ulaştırılırken, söz konusu alanda saha çalışmalarına kısa süre içerisinde başlanacak.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, gelen malzemelerle ilgili Keşan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Teknik Personelleri Ali Caner Serbes, Savaş Serbest ve Pelin Biçer’den bilgi aldı.

                Bursa Büyük Şehir Belediyesi’ne desteklerinden ötürü teşekkür eden Helvacıoğlu, “Paşayiğit Mahallemizde mesire alanı düzenlenmesi için sahada çalışmaların başlamasına çok az kaldı. Belediyeler arası işbirlikleri ve desteklerle Keşan’ımızı geliştiriyoruz.  Bursa Büyükşehir Belediyemizden ahşap çit, aydınlatma direği ve armatür, peyzaj gülü, çınar, ıhlamur, dışbudak ve akçaağaç gönderildi. Vatandaşlarımızın kendilerini özel ve değerli hissedecekleri aynı zamanda ailece huzur içerisinde vakit geçirecekleri bir alan oluşturmak adına çalışmalarımız sürüyor. Yaşlısıyla-genciyle, kadını-erkeğiyle tüm kesimleriyle mutlu bir şehir inşa etmek istiyoruz. Hemşehrilerimizin nefes alabileceği sosyal alanları daha da artırmaya yönelik çalışmalarımız devam edecek. Söz konusu alanda kullanacağımız, Bursa Büyükşehir Belediyemizin gönderdiği ağaçları, elektrik direklerini ve ahşap çitleri teslim aldık. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş başta olmak üzere emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum.”

Related posts

Leave a Comment