Ergene Belediyesi Deforme Olan Yolları Onarıyor

Ergene Belediyesi İlçe genelinde deforme olan, bozulan yolların onarımını yapmaya devam ediyor. Farklı noktalarda gerçekleşen çalışmalar ile bozuk olan yollar bir bir tamamlanıyor.

Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince ilçe genelinde olumsuz hava koşulları sebebiyle deforme olan yolların onarımı titizlikle yapılıyor. Ergene Belediyesi ekiplerince tespit edilen noktalarda çalışmalar başlarken gün içinde ekipler, Cumhuriyet Mahallesi, Ulaş Mahallesi ve Sağlık mahallelerinde bozulan yollarda kilit parke taş çalışmaları ile onarım çalışmalarını sürdürüyor.

İlçedeki trafik akışının güvenli, konforlu ve düzenli bir şekilde sağlanması ve olumsuzlukların en aza indirilmesi için yol bakım, onarım ve iyileştirme çalışmalarımızı sürdürüyoruz diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz deforme olan ve hasar gören mahallelerimizdeki yollarda onarım çalışmalarında bulunuyor. Saha denetimleri sırasında ekiplerimizce görünen aksaklıkları gideren ekiplerimiz bir yandan da vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda çalışmalar yapıyor. Cadde ve sokaklarımızda devam eden onarım çalışmalarımızla yollarımız daha konforlu ve güvenli hale getiriliyor” dedi.

Related posts

Leave a Comment