İYİ PARTİ ERGENE İLÇE BAŞKANLIĞI SAHA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Söz Sende Ergene projesi kapsamında şehirdeki ziyaretlerine devam eden İlçe Başkanı Sadi Ersöz ve Yönetim Kurulu üyeleri, İYİ Parti Tekirdağ İl Başkan Yardımcısı Nevretdin Gürses,İYİ Parti Tekirdağ İl Yönetim Kurulu Üyesi Kıyasettin Kalkan ve İYİ Parti Ergene İlçe Gençlik Kolları Başkanı İlkay Bilgin  ile birlikte Ergene ilçesi Sağlık mahallesindeki esnafları ziyaret ettiler. Esnaf ve vatandaşın sorun ve şikayetlerini dinleyen İYİ Partililer ayrıca partiye katılmak isteyen vatandaşların üyeliğini yaptılar.

”Mutsuz ve umutsuz insanlar”
Ziyaret hakkında açıklama yapan İYİ Parti Ergene İlçe Başkanı Sadi Ersöz: ”Saha çalışmalarımızı başladığımız günden beri yoğun bir tempoda sürdürüyoruz. Hemşerilerimiz ile buluşup, halkın içinde olmaya, şimdilik muhalefet görevimiz gereği onların sesi olmaya devam ediyoruz. Son olarak yöneticilerimiz ile Ergene ilçesi sağlık mahallesindeki esnaflarımızı ve hemşerilerimizi ziyaret ettik. Yaptığımız ziyaret esnasında ne yazık ki gördüğümüz mutsuz ve umutsuz insanlarımız, duyduğumuz ise “durum ortada, söylenecek söz yok” oldu” dedi.

‘Vatandaşa yardım edin”
İYİ Parti Ergene İlçe Başkanı Sadi Ersöz: ”Gerçekten çok üzücü bir durumla karşı karşıyayız. Buradan iktidar yöneticilerine samimi olarak sesleniyorum, vatandaşın içine giremediğiniz için göremiyorsunuz ama durum tahmin ettiğinizden de kötü. Ekmek tekneleri tek tek kapanıyor, ocaklar sönüyor.
Yılların köklü esnafları işletmelerini ayakta tutabilmek için mücadele ediyor ve son düzlüğü girmiş durumdular. Bırakın siyaseti bir kenara, artık durum siyaset üstü bir hal almış durumda, ekonomik felaket yaşıyoruz, bu insanlarımıza yardım edin ama somut, gerçek yardım lütfen. Edecek durumunuz yoksa sandığı bir an önce getiriniz” diye ifade etti. 

Related posts

Leave a Comment