ERGENE`DE MHP`DEN ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNE İFTAR PROGRAMI

MHP Ergene İlçe Başkanlığı tarafından düzenlene iftar yemeğinde şehit aileleri bir araya geldi.

MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) Ergene İlçe Başkanlığı tarafından şehit ve gazi ailelerine Ergene İlçesi Marmaracık mahallesi Marmara Kasap Et Salonunda iftar yemeği verildi.  

İftar yemeğinde açılış konuşması yapan Ergene Şehit ve Gazi Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Mustafa Erden; Saygıdeğer şehit ailelerimiz ve kahraman Gazilerimiz

Milliyetçi Hareket Partisi Ergene İlçe Başkanlığın bizleri bir araya getirdiği iftar yemeğine hepiniz hoş geldiniz

İlçemizde daha önce şehit ailelerimiz ve Gazilerimiz onuruna verilen böyle bir iftar programına konuk olmamıştım. Bu gece toplu iftar programı yerine sadece bizlere özel böylesine bir samimi ortam düzenlenmesi bizleri onure etmiştir. Bu  duygu bizleri çok mutlu etmiştir. Sizlerin huzurunda bizleri davet ederek mübarek gecede aynı sofrada birleştiren Sayın İlçe başkanına teşekkür ederim. Rabbim tuttuğumuz oruçları kabul etsin inşallah Şehit ailesi ve gazilerin onuruna verilen yemek veya programlar inşallah bundan sonra örnek alınır diyerek sözlerine son verdi.

Şehit ve Gazi ailelerine yönelik düzenlenen iftar yemeğinde MHP Ergene  İlçe Başkanı Menderes Yıldırım, bir konuşma yaparak şehit ailelerine davetlerine katıldıkları için teşekkür etti. MHP Ergene İlçe Başkanı Menderes Yıldırım, “Şehitlik, yüce dinimizde peygamberlikten sonra en yüksek manevî mertebedir. Şehitlik, Hakk`a yürümenin en güzel şeklidir. İla-yi Kelimetullah için çıkılan kutlu bir yolculuğun şerefle noktalanmasıdır. Bu vuslat, bir mümin için ancak özlem duyulan bir yürüyüştür. Bu yürüyüş, imtihanlarla dolu bir hayattan ebedî nimet ve saadetler ile dolu gerçek bir hayata geçiş yolculuğudur.”dedi.

İftar programına MHP Tekirdağ İl Başkanı İlker Yücel, MHP Tekirdağ İl .kadın Kolları Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri, MHP Ergene İlçe Başkanı Menderes Yıldırım ve ilçe yönetim kurulu üyeleri,  MHP Ergene İlçe :kadın Kolları Başkanı Sevinç Durgut Kaleli ve Yönetim Kurulu, MHP Ergene  Belediye Meclis üyesi Cemal Daştan, Ergene Şehit ve Gazi Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Erden ve Yönetim Kurulu ile Aileleri, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Ergene Temsilciliği Şube Başkanı Hasan Güven ve Yönetimi ile Aileleri katıldı.

Related posts

Leave a Comment