MALKARA TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ SPORCUSU TUĞRA EKİNCİ’Yİ TEBRİK EDERİZ

Katıldığı sporcularla ilçemizi yurtiçi ve uluslararası turnuvalarda başarıyla temsil eden Malkara Taekwondo Spor Kulübü Sporcusu bir yeni başarıya daha imza atarak bizleri gururlandırdı.

 16-18 Nisan 2022 tarihleri arasında Sivas’ta düzenlenen Okul Sporları Yıldızlar Türkiye Şampiyonası finallerine katılan Tuğra Ekinci 33 kg’da tüm rakiplerini yenerek Türkiye Şampiyonu olup, ilçemize şampiyonluk madalyasını getirmeyi başardı.

Başarısından dolayı Malkara Taekwondo Spor Kulübü Sporcusu Tuğra Ekinci’yi tebrik eden Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul,” İlçemizi gerek yurtiçi gerekse uluslararası arenalarda taekwondo branşında başarıyla temsil edilmesi bizlere gelecek için ümit veriyor. Malkara Taekwondo Spor Kulübü çok iyi işlere imza atarak milli takım düzeyinde sporcular yetiştiriyor. Katıldıkları her turnuvada başarı elde etmeleri bu başarının tesadüf olmadığını bizlere gösteriyor.

Sivas’ta da düzenlenen Okul Sporları Yıldızlar Türkiye Şampiyonası finallerinde 33 kg tüm rakiplerini yenen Tuğra Ekinci evladımızı cani gönülden tebrik ediyor, Malkara Belediyesi olarak her zaman kendisine destek vererek, daha büyük başarılara imza atmasına yardımcı olacağız.

Evladımızın başarısında emeği geçen başta ailesi olmak üzere Malkara Taekwondo Spor Kulübü Başkanı Gökhan Doğan’a ve Milli Takım antrenörü Gökhan Fındık’a teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Related posts

Leave a Comment