GELECEK PARTİSİ ERGENE DERNEK ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR.

Gelecek Partisi Ergene İlçe Başkanlığı, ilçemizin sivil toplum kuruluşlarından Kars Ardahan Iğdır Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne ziyarette bulundu.

Gelecek Partisi Ergene İlçe Başkanı Mustafa Eser, İlçe Teşkilat Başkanı Murat Çetin Artuç, Sivil Toplum ve Halkla ilişkiler Başkanı Necip Kabasakal, Sosyal Politikalar Başkanı Mehmet Yel; Kars Ardahan Iğdır Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Alicengiz Yürük ve yönetim kurulu üyelerini derneklerinde ziyaret gerçekleştirdi.

Kars Ardahan Iğdır Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Alicengiz Yürük ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Gelecek Partisi Ergene İlçe Başkanı Mustafa Eser Kars Ardahan Iğdır Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Alicengiz Yürük ve Yönetim Kurulu Üyelerine bizleri kırmayarak zaman ayırdıkları ve misafirperverliklerinden dolayı Gelecek Partisi Ailesi adına teşekkür ederek sayılarını sundu.

Ergene İlçesi ve Dernek hakkında istişarelerde bulunarak son olarak günün anısına hatıra fotoğrafı çekinerek program son buldu.

Related posts

Leave a Comment