Babalar gününde huzurevine anlamlı ziyaret

Babalar gününde huzurevine anlamlı ziyaret Kara gün Dostu Derneği, Babalar Günü münasebetiyle Şeyh Sinan Mahallesinde bulunan Çorlu Kaymakamlığı Çorlu Huzurevi’ni ziyaret etti.

Babalar gününde huzurevine anlamlı ziyaret

Kara gün Dostu Dernek Başkanı Fatih TÜRKEN ve Yönetim kurulu, Babalar Günü münasebetiyle Şeyh Sinan Mahallesinde bulunan Çorlu Kaymakamlığı Çorlu Huzurevi’ni ziyaret etti.

Huzurevi sakinleriyle bol bol sohbet edip, babalar gününü kutlayan Kara gün Dostu Dernek Başkanı Fatih TÜRKEN; büyüklere sağlık, mutluluk ve uzun ömür temennisinde bulundu. Ziyarette babalar günü nedeniyle karanfil ve çeşitli hediyeler takdim eden Kara Gün Dostu Dernek Başkanı Fatih Türken ve Yönetim Kurulu Üyelerinle, ayrıca huzurevi sakinleri tarafından yazılan şiirleri de dinledi.

Huzurevinde kalan babaların özel gününü kutlayan Kara Gün Dostu Dernek Başkanı Fatih Türken, “Hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum. Sizlerle tanışmaktan son derece bahtiyar oldum. Sizleri dualarını almak, sizleri dinlemekten çok memnun oldum. Babalar gününüzü kutluyorum. Her zaman emrinizdeyim. Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum” diye konuştu.

Related posts

Leave a Comment