NÜFUS MÜDÜRÜ NAZLI ÇORBACI, TAYİNİ NEDENİYLE İLÇEMİZDEN AYRILIYOR

Yaklaşık 4 yıldır ilçemizde Nüfus Müdürlüğü görevini ifa eden Nüfus Müdürü Nazlı ÇORBACI, İstanbul İli Çatalca İlçe Nüfus Müdürü olarak tayininin çıkmasından dolayı ilçemize veda etti.

İlçeden ayrılmadan önce Ergene’nin Sesi Gazetesini ziyaret eden ve Gazetemizin Sahibi Ersin Ergün ile bir araya gelen Nüfus Müdürü Nazlı Çorbacı görev süresi boyunca kendilerine vermiş oldukları destekten dolayı teşekkürlerini sunduğunu ifade etti.

Ergene’nin Sesi Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ersin Ergün’de görev süresi boyunca ilçemizde fedakarca ve özveri ile görev yapan Nüfus Müdürü Nazlı Çorbacı’ya başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı şahsı ve ilçe halkı adına teşekkürlerini sunarken özellikle pandemi süreci boyunca bu zorlu günlerde şahsen ve teşkilatça göstermiş oldukları gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı kendisine ve çalışma arkadaşlarına şükranlarını ifade etti.

Nüfus Müdürü Nazlı Çorbacı’nın her zaman Ergene’de kimin kapısını çalsa kapılarının kendilerine açık olacağını, bu zorlu günlerde aynı kaderi ilçeyle paylaştıklarını ve hizmetin halkımızın evlerine kadar götürülmesi noktasında gece gündüz demeden çalışmalarını herkesin takdirle karşıladığını da İfade etti.

Müdür Nazlı Çorbacı da İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU’nun tensipleri ile İstanbul İli Çatalca İlçe Nüfus Müdürü olarak atandım.

Bize itimat edip bu onurlu görevi uygun gören başta Sayın Bakanımıza, Genel Müdürümüz Sayın Şefik AYGÖL beyefendiye, Zeytinburnu Kaymakamımızı ( Genel Müdür Yardımcımız) Sayın Ercan Turan beyefendiye, Sayın Daire Başkanımız Doğan DİNÇ beyefendiye, Ergene’nin Sesi Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ersin Ergün ve Ergene Kaymakamı Sayın Mehmet Emin Taşçı’ya, mesai arkadaşlarına, kurum müdürü arkadaşlarına desteklerinden dolayı teşekkürlerini de sunduğunu ve Ergene halkına gösterdikleri ilgiden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Allah utandırmasın’’ diyerek ifade etti.

Related posts

Leave a Comment