DENİZ BAYRAK, TURAN DEVLETLERİ TEŞKİLATI ERGENE İLÇE TEMSİLCİSİ OLDU

Ergene’ye Deniz Bayrak Turan Devletleri Teşkilatı Yönetim Kurulu’nun kararı ile Turan Devletleri Teşkilatı Genel Başkanımız sayın Murat Çobanoğlu ve Turan Devletleri teşkilat başkanımız sayın Murat Dağhan ‘ın imzası ile ataması yapılmış olup Turan Devletleri Teşkilatı İl Başkanı İlker Börekçi tarafından mazbatası Turan Devletleri Teşkilatı Ergene İlçe Temsilcisi Başkanı Deniz Bayrak’a verildi.

Deniz Bayrak, 19 Türk Devleti’nin kuruluşu olan Turan Devletleri Teşkilatı olarak Tekirdağ İli  Ergene İlçe Temsilciliği görevine getirilmekten son derece mutlu olduğunu ve görevini en iyi şekilde yapma gayreti içinde olacağını dile getirdi. Deniz Bayrak önümüzdeki günlerde resmi kurum ve kuruşlar ile STK’lara ziyaretlerde bulunacağını da belirtti.

Deniz BAYRAK Kimdir?

07.07.1984 Ergene İlçesi Misinli mahallesi doğumluyum ve Misinli mahallesinde ikamet ediyorum ilk öğrenim dönemimi M.İ.Ö.O tamamladım. Öğrenim hayatıma A.Ç.Ö olarak devam etmekteyim. Evli ve 2 kız 1 Erkek evlat annesi. Çocuklarımın Eğitim hayatı devam etmektedir. Eşim T.C.S fabrikasında çalışmakta olup Ek olarak Çiftçilik ve hayvancılık yapmaktadır. Bende M.C.S de çalışma hayatıma devam etmekteyim ve tekstil piyasasında toptan satış pazarlama yapmaktayım. 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde AK Parti Ergene Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığına girdim. MHP Ergene İlçe Yönetim Kurulu Üyeliğinde bulundum. AK Parti Ergene İlçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyesi ve AK Parti Ergene İlçe Kadın Kolları Basın ve Medya Birim başkanı görevi ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam ve hizmet Aşkı ile var olmaya devam edeceğim.

Ergene için, Halkımız için, Gelecek nesiller için yararlı olabilecek her türlü hizmetin ve projenin içinde yer almaktan onur duyacağım.

Ergene Turan Devletleri Teşkilatı olarak

BİZ GELİYORUZ BİZ

Bayragimiz elimizde

Milli marşlar dilimizde

Türklük vardir serimizde

biz geliyoruz Biz

Türklük vardir,Türklük serde

Biz talibiz binbir derde

Haber verin her bir ferde      

Biz geliyoruz biz

SEVGİ ile, güller ile

Bal sürülmüş diller ile

Türkü SEVEN canlar ile

BİZ GELİYORUZ BİZ

Güzel günler bizi bekler

Boşa degil bu emekler

ŞAHİT olsun yerler gökler

 Biz geliyoruz biz

Yolumuzda izimizde

Yalan yoktur sozumuzde

Yigitlik var özümüzde

Biz geliyoruz biz

Yurdu cennet yapmak için

Özgürlüğü tatmak için

Atamizi anmak için

 biz Geliyoruz biz

Cehaleti yara yara

Zincirleri kıra kıra

 Düşü hayra yora yora

 Biz geliyoruz biz

Turan olup geliyoruz

Kızıl elmaya gidiyoruz

Biz geliyoruz biz

Deniz bayrak

0533 277 31 01

denizbayrak84@gmail.com

Related posts

Leave a Comment