CHP KIRKLARELİ MİLLETVEKİLİ VECDİ GÜNDOĞDU’NUN “ SAHA ÇALIŞMALARI” HAKKINDA BASIN AÇIKLAMASI

 “ Ülkemize; zenginliği, demokrasiyi ve özgürlükleri gençlerimizle birlikte getireceğiz ”

TBMM’nin tatile girmesinin ardından dur durak bilmeden Sayın Genel Başkanımızın talimatları doğrultusunda saha çalışmalarımıza devam ediyoruz. Herkese ulaşmaya, sorunları yerinde dinlemeye, çözüm önerilerimizi anlatmaya, gönüllere dokunmaya gece gündüz demeden devam ediyoruz.

Saha çalışmalarımız kapsamında;

12 Eylül 2022 tarihinde Babaeski’de Esnaf ve Sanatkârlar Odasının Ahilik Haftası Kutlama programına katılarak esnaf arkadaşlarımızla birlikte olduk.

13 Eylül 2022 tarihinde Sakarya’da çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Grup toplantımız ve Sakarya saha çalışmalarımızın hemen ardından Kırklarelimize dönerek çalışmalarımıza devam ediyoruz.

 17 Eylül 2022 tarihinde ise Pınarhisar ilçe ziyareti gerçekleştirdik.

Kırklareli’mizin şirin İlçesi Pınarhisar’da esnaf arkadaşlarımızı ziyaret ederek sorunlarını dinledik, çözüm önerilerimizi anlattık.

Bizler, tüm kesimlerin, çiftçinin, esnafın, çalışanın, emeklinin yani 85 milyonun sorunlarını çözmek için siyaset yapıyoruz. Siyaset zenginleşme aracı değildir. Siyaset halka hizmet etme aracıdır. Siyaset halkın sorunlarına odaklanmak ve o sorunları çözmektir. Halka huzur ve refah sağlamaktır.

Bizler ülkeyi, adaletle, bilgiyle, birikimle deneyimle yöneteceğiz. Yönetimde istişareyle, ortak akılı hakim kılacağız, halkın sorunlarını daha hızlı ve köklü çözümler getireceğiz.

Ülkemizi demokrasiye sahip çıkacak gençlerimizle birlikte yöneteceğiz, zenginliği de demokrasiyi de, özgürlükleri de birlikte getireceğiz.

             Çözüm CHP,

Umudun sesi Kemal Kılıçdaroğlu. Saygılarımla.

Related posts

Leave a Comment