“2023’e Doğru Şehir Buluşmaları AK Parti Ergene İlçe Programını Coşkuyla Tamamladı”

AK PARTİ Kocaeli Milletvekili Sn. Radiye Sezer KATIRCIOĞLU 17.09.2022 Cumartesi günü Ergene ilçe Başkanlığını ziyarette bulundu. Saat 13;00′ da başlayan toplantı , Basına açık ve kapalı olmak üzere yaklaşık 2 saat sürdü. Ak Parti Ergene İlçe Başkanlığı toplantı salonunda bir araya gelen Sn. Vekil, Parti Teşkilatı Üyeleri, Muhtarlar ve Partililer ; Sn. Radiye Sezer KATIRCIOĞLU ile İlçenin sorunlarına ilişkin düşüncelerini iletip görüşlerin aldılar. Özellikle Ergene Sağlık Mahallesinde Tren İstasyonu’na yakın bölgede ikamet eden vatandaşlar, Fabrika atıklarının dere yatağında oluşturduğu pis koku ile ilgili şikayetlerini iletirken, diğer yandan Ergene İlçesine yapılması planlanan Hastane projesinin henüz hayata geçmemesi nedeniyle üzüntülerini ifade ettiler.

Yöneltilen sorulara hem Sn. Milletvekili KATIRCIOĞLU , hem de Ak Parti Ergene İlçe Başkanı Sn. İbrahim GÖNÜL birlikte cevapladılar.. Bu konuları özenle ve dikkatle çözüm getireceklerini ifade eden Sn.. Katırcıoğlu ve Sn. Gönül; ileriye yönelik hedef, çalışma ve projelerinde ; yalnız Ergene için değil ,tüm Türkiye’nin refahı için can siperane çalıştıklarını da belirttiler. Kendilerinin de teröre kurban giden gençliğin olmaması ve yükselen enflasyonun kontrol altına alınması ve Ülke gündemindeki tüm sorunların çözümü için Parti Teşkilatı olarak çalışmaya devam edeceklerini ifade ederek toplantıyı sonlandırdılar. Toplantı daha sonra Basına kapalı olarak devam etti.

Sn. Radiye Sezer KATIRCIOĞLU ve beraberinde ki heyetin, Ergene İlçe esnaf ziyaretleri gün boyunca devam etti. Esnaf Ziyaretinin ardından Kanaat Önderi Eski Yeşiltepe Mahalle Muhtarı, Kurucu AK Parti Tekirdağ Büyükşehir ve Ergene Belediye meclis Üyesi Hasan Ergün’ü Ziyaret ederek sohbet ettiler. Kanaat Önderi ziyaretinin ardından AK Parti Ergene İlçe Başkanlığı ile AK Parti Kocaeli Milletvekili Sn: Radiye Sezer KATIRCIOĞLU Ergene ilçesi Yeşiltepe mahallesinde ikamet eden Şehit İsmail AKKAR’ın Ailesine ziyaret gerçekleştirerek Şehit Ailesinin devamlı yanlarında oldukları ifade ederek sohbet ve dilek temennilerde bulundular. Ergene İlçesine bir dizi ziyaret temaslarında bulunmak için gelen AK Parti Kocaeli Milletvekili Sn:Radiye Sezer KATIROĞLU en son olarak ”Çay Bizden Sohbet Sizden” Kadın Kolları Programına Katılarak toplanan Kadınlar ile Çay Bizden Sohbet Sizden diyerek Kadınlarla ile istişareler ve muhabbet ederek program son buldu. Son olarak da Kadınlar ile günün anısına hatıra fotoğrafı çekindiler.

Related posts

Leave a Comment