Hüseyin Pehlivan Caddesi ve çevresinde sona doğru

Süleymanpaşa Belediyesi, asfalt serimi için en uygun dönem olan yaz mevsiminin son günlerini en verimli şekilde değerlendirmek adına yol çalışmalarına hız verdi. Hüseyin Pehlivan Caddesi’nde altyapı kurumlarının çalışmalarının tamamlanması beklenirken bağlı sokaklarda da yenileme çalışmaları tamamlanma aşamasına geldi.

ALTYAPI KURUMLARI BEKLENİYOR

Uzun yıllardır bakımsızlık ve kötü görüntü nedeniyle şikâyet konusu olan Hüseyin Pehlivan Caddesi’nde yürütülen çalışmalar kapsamında, yol ve kaldırım zemini tamamen kaldırıldı, altyapı kurumlarının işlemlerinin bittiği kısımlarda asfalt serimi yapıldı, kaldırım düzenlemeleri gerçekleştirildi ve çalışmalar son aşamaya geldi.

BAĞLI SOKAKLARDA DA ÇALIŞMA GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

Hüseyin Pehlivan Caddesi ile eş zamanlı olarak başlayan caddeye bağlı sokaklarda da zemin kaldırma, düzleştirme ve asfalt serimi işlemleri gerçekleştiriliyor. Çalışmaları anbean yerinde takip eden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, hem cadde hem de bağlı sokaklarında işletmesi bulunan esnafla sürekli olarak istişarede bulunarak bilgilendiriyor. Yüksel, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Hüseyin pehlivan Caddemiz ve bağlı sokaklarında çalışmalarımızı tamamlama aşamasına getirdik. Eski Balık Pazarı Sokak ile Eski Bedesten Sokak vatandaşlarımızın kullanımına hazır olmak üzere. Cadde ve sokaktaki esnafımıza çalışmalarımız sırasında bizlere gösterdikleri hoşgörü ve sabır için, gecesini gündüzüne katan çalışma arkadaşlarıma da emekleri için teşekkür ediyorum. En kısa sürede çalışmaları tamamlayacağız,” ifadelerini kullandı.

Related posts

Leave a Comment