Başkan Yüksel lise müdürleri ile bir araya geldi

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Gönül Belediyeciliği hizmet anlayışı ve birlikte yönetme politikası doğrultusunda toplumun her kesimi ile istişare toplantıları düzenleyerek Süleymanpaşa’da yapılacak yatırımlar, hizmet öncelikleri gibi konularda talepleri değerlendiriyor.

Geçtiğimiz günlerde Yeni Sanayi Sitesi esnafı ile bir dizi kahvaltılı toplantıda bir araya gelen Yüksel, esnafın sorun, talep ve beklentilerini dinlemiş, çözüm önerilerini not etmiş, yapılacak yatırımlarla ilgili bilgilendirmede bulunmuştu.

KAYMAKAM GÜLER DE TOPLANTIYA İŞTİRAK ETTİ

Yüksel, bu kez de 2022-2023 eğitim-öğretim yılının başlaması ile birlikte eğitim camiasının ihtiyaçlarını tespit edebilmek ve çözüm geliştirmek üzere Süleymanpaşa’da faaliyet gösteren lise ve dengi okulların idarecileri ile bir toplantı gerçekleştirdi. Süleymanpaşa Kaymakamı Mustafa Güler ile birlikte lise yöneticilerini Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’ndeki Paşa Kafe’de ağırlayan Başkan Yüksel, idarecilerin belediyeden beklentilerinin yanı sıra kültür, sanat ve sportif alanlarında hayata geçirmeyi planlanan projeler üzerine fikir alışverişinde bulundu. Yüksel, ayrıca yeni eğitim-öğretim döneminin hayırlara vesile olması temennisini dile getirdi. Toplantıda Başkan Yüksel ve Kaymakam Güler’e Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Atilla ile Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar ve kendisi de bir eğitimci olan Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Suat Durmaz da eşlik etti.

“YENİ DÖNEM HAYIRLI OLSUN”

Toplantı sonrası açıklamada bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Süleymanpaşa’mızdaki lise müdürlerimizle bir araya gelerek, okullarımızın ihtiyaçlarını değerlendirdik. Kaymakamımız Sayın Mustafa Güler ile birlikte, Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’ndeki Paşa Kafe’de ağırladığımız okul idarecilerimizin talep ve beklentilerini dinleyerek, yeni eğitim öğretim yılında kültür, sanat ve sportif alanlarında hayata geçirmeyi planladığımız projelere ilişkin kıymetli idarecilerimizle fikir alışverişinde bulunduk. Yeni dönem, öğrencilerimize, velilerimize, öğretmenlerimize ve idarecilerimize hayırlı olsun,” diye konuştu.

Related posts

Leave a Comment