AK Parti ile MHP’den, KTSO Başkanı Soner Ilık’a “Hayırlı olsun” ziyareti

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi Derya Bulut, Kofçaz Belediye Başkanı Ziya Karataş, AK Parti Kofçaz İlçe Başkanı Murat Kestane ile Antrenör Erdal Alparslan, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanlığına tekrardan seçilen Soner Ilık’a “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Ziyaretle ilgili olarak açıklamada bulunan AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler ile MHP Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan; “Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden seçilen Soner Ilık başkanımızı ve ekibini tebrik ediyoruz. Başta oda üyeleri olmak üzere ilimize hayırlı olsun. İlimiz ekonomisinin gelişmesi için yaptığı işler ortada. Gösterdiği gayret ve çabalar halkımız tarafından da büyük takdir görüyor ki Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın çok kıymetli üyeleri son sözü söyledi.” dedi.

Ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirten Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler, MHP Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan, MHP Merkez Yönetim Kurulu MYK Üyesi Derya Bulut, Kofçaz Belediye Başkanı Ziya Karataş, AK Parti Kofçaz İlçe Başkanı Murat Kestane ile Antrenör Erdal Alparslan’a teşekkür etti.

Related posts

Leave a Comment