BÜYÜKŞEHİR ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR

Yapmış olduğu yatırımlar ve hayata geçirdiği projeler ile Tekirdağ’ı geleceğe taşıyan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, kendi imkanlarıyla, düşük maliyetle, 11 ilçede etkin ve verimli bir şekilde hizmet verebilme adına araç filosunu genişletmeye ve güçlendirmeye devam ediyor.

BAŞKAN ALBAYRAK: “TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ OLARAK 1 KASIM’DAN İTİBAREN 31 ARALIK 2023’E KADAR SÜRECEK BÜYÜK BİR YOL HAMLESİ BAŞLATIYORUZ”

Bu kapsamda alınan 5 adet Ford Trucks Asfalt Tamir Bakım Aracı ve 3 adet Havuz Damperli Kamyonun tanıtımında bir konuşma yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak kendi imkânlarımızla, düşük maliyetle, etkin ve verimli bir şekilde hizmet verebilme imkân ve kabiliyetimizi her geçen artırmaya devam ediyoruz. Bugün 14 Milyon 373 Bin TL’lik yatırımla toplam 8 aracı daha araç filomuza katmış bulunuyoruz. Pandemi de yaşadığımız 1,5 yıllık kaybı önümüzdeki dönemde telafi etme adına 1 Kasım’dan itibaren 31 Aralık 2023’e kadar sürecek olan büyük bir yol hamlesi başlatıyoruz. İnanıyorum ki 2023 yılının sonuna geldiğimiz zaman Tekirdağ’da yol sorunu ortadan kalkmış olacaktır.

Büyükşehir olarak her geçen gün büyüyor ve güçleniyoruz. Tekirdağlı vatandaşlarımıza en iyi ve en kaliteli hizmeti en hızlı bir şekilde ulaştırma adına bundan sonra da araç filomuzu genişletmeye devam edeceğiz.  Yeni aldığımız araçlarımızın şehrimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Araç tanıtım programında Başkan Albayrak’a Genel Sekreter Fatih Ünsal ve Fen İşlerinden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Metin Pakdil de eşlik etti.

Related posts

Leave a Comment