ARZUMAN OTOMOTİV OCAK AYI İLK HAFTASI YENİ SANAYİDE AÇILIYOR

Küçük yaşlardan bu yana oto tamir bakım üzerine çalışan dükkan açan İzzet Arzuman, Çorlu YENİ SANAYİ SİTESİNDE OTO ELEKTRİK ELEKTRONİK üzerine hizmet verecek olan Arzuman Otomotiv, ilçe halkının arızalanan ve bakım isteyen araçlarını onarımını yapacak İzzet Arzuman tarafından zafer mahallesi imalat 8.sokak M-7 Blok No:24 (Yeni Sanayi Sitesi) Çorlu Tekirdağ’da bulunan dükkanda hizmete açılan işletmede, Man, Mercedes, Elektrik, Elektronik, Marş, Şarj, Vebosta, Klima, Tesisat Onarım, Bilgisayarlı Arıza Tespiti, Elektronik Beyin Kart Onarım ve Tamir işleri yapılacak. Arzuman Çorlu halkının arızalanan veya bakım isteyen araçlarına yeniden hayat verecek. Kapalı alanı bulunan işletmede, aynı anda birden fazla aracın tamir edilebildiğini söyleyen İzzet Arzuman, her türlü teknik ekipman ve araç-gerece sahip olduklarını ve araçları kısa zamanda tamir ederek veya bakımı yaparak müşteriye teslim ettiklerinin altını çizdi.

‘İŞLETMEMİZDE TEKNOLOJİNİN TÜM İMKANLARINDAN FAYDALANIYORUZ’
ARZUMAN Otomotiv’in sahibi işletmeci, “Müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz.Müşterilerimizin tamir olan araçlarından memnun kalmaları, buradan yüzlerinde gülümseme ile ayrılmaları bizim en önemli hedefimiz. MAN, Mercedes ticari araçlar konusunda hizmet verdiklerini ve servis konusunda da iddialı olduklarını belirten Arzuman, “İşletmemizde, ileri teknoloji arıza tespit cihazları ile arızaları belirleyerek, en ekonomik şekilde onarım yapıyoruz.

PROFESYONEL HİZMET
Otomotiv sektörü her geçen gün kendini yenilerken yeni çıkan araba modellerindeki aksamların tamiri ise oldukça meşakkatli bir iş haline geldi. Arabadaki teknoloji, oto bakım ve tamir sektörüne de sıçramış durumda. Teknolojiye ayak uyduramayan işletmelerin müşteri sayısında da büyük düşüş yaşanıyor. Çorlu’da yeterli ekipmana sahip olamayan işletmeler zaman içerisinde kepenk kapamak zorunda kalıyor. İlçedeki birçok araç sahibi de Çorlu’daki profesyonel hizmet veren işletmeleri tercih ediyor. Ancak, sürücülerin artık İstanbul’a gitmesine gerek kalmadı. Uzun yıllar boyunca otomotiv alanında ustalık yapan Arzuman Ocak ayında hizmete açılıyor

Related posts

Leave a Comment