Ergene Velimeşespor İçin Dayanışma Gecesi Düzenlendi

Tekirdağ’ın profesyonel liglerdeki tek temsilcisi olan Ergene Velimeşespor için birlik beraberlik ve dayanışma gecesi düzenlendi.

Türkiye Futbol Federasyonu 3.Lig 2.Grupta yer alan Tekirdağ’ın profesyonel liglerdeki tek temsilcisi olan Ergene Velimeşespor için Ergene Belediyesi Göl Restaurantta birlik beraberlik ve dayanışma gecesi düzenlendi.

Göl Restaurantta düzenlenen geceye Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Volkan Nallar, Cumhuriyet Halk Partisi Ergene İlçe Başkanı Nuh Nuhoğlu, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Müge Yıldız Topak, Ergene Belediyesi Meclis üyeleri, Sanayici ve İş adamlar, Çorlu Spor, Çerkezköy Spor, Tekirdağ Spor Kulüp başkan ve yöneticileri, Ergene ilçesinde bulunan spor kulüplerinin temsilcileri, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, dernek ve oda başkanları katıldı.

Bizim İki Değerimiz Var, Biri Plakamız 59 Diğeride Ergene Velimeşespordur

Gecede konuşma yapan Ergene Velimeşespor Kulüp Başkanı Serkan Bezgin, “Çok değerli dostlarımız Ergene Velimeşespor’a destek veren kıymetli misafirlerimiz Ergene Velimeşesporumuz için düzenlenen bu güzel geceye hepiniz hoş geldiniz. Ergene Velimeşespor yönetimi olarak kısıtlı imkanlara rağmen görevimizi layıkıyla yerine getirebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bizler ülkemizdeki illeri gezerken sadece Ergeneyi temsil etmiyoruz biz Tekirdağ’ı da temsil ediyoruz. Lakin gittiğimiz her deplasmanlarda bürokrasinin, siyasetçilerin kendi takımlarına nasıl destek verdiklerini orada hep birlikte görüyoruz ve bizler kendi evimize döndüğümüz zaman Tekirdağ’ı profesyonel liglerde temsil eden tek takım olmamıza rağmen Ergene Belediye Başkanımız Rasim Yüksel’in dışında başka kimse destek vermiyor. Spor birleştiricidir, spor bütünleştiricidir bu yüzden herkesi elini taşın altına koymaya davet ediyorum. Arkadaşlar bizim iki değerimiz vardır. Birincisi 59 olan plakamız ikincisi Ergene Velimeşespordur” dedi.

Ergene Velimeşespor Bizleri Gururla Temsil Etmektedir

Kulüp Başkanı Serkan Bezgin’in ardından kürsüye Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel davet edilerek konuşmasını gerçekleştirdi. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel konuşmasında, “Tabiki bu gece spor gecesi katılımcılarımızın isimlerini tek tek saymak yerine ben bu güzel geceye katılan tüm dostlarımıza tüm misafirlerimize, bizi böyle bir gecede buluşturan Ergene Velimeşespor Kulüp Başkanımıza ve yöneticilerimize de ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizler dernekçilikten geldik Belediye Başkanlığına, dernekçilik çok zor bir iştir emek ister, zaman ister, birikim ister, ekonomi ister o yüzden bunu en iyi anlayan spor kulübü başkanlarımızdır yöneticilerimizdir. Ergene Velimeşespor sadece ilçemizi değil Tekirdağ’ımızı da Türkiye’nin her yerinde gururla temsil etmektedir. Ergene Velimeşesporumuz için düzenlenen bu güzel gecedeki tüm misafirlerimize iyi eğlenceler diliyor, Ergene Velimeşesporumuzun ligde de en iyi yerlere geleceğine yürekten inanıyorum” dedi.

Ergene Velimeşespor Formasına Çete Ailesinden 90 Bin TL

Konuşmaların ardından Ergene Velimeşespor’a destekte bulunan sanayici ve iş adamlarına teşekkür plaketleri takdim edildi. Plaket takdiminin ardından Ergene Velimeşespor futbolcularının imzaladığı mavi beyazlı forma açık arttırmaya sunuldu.  Ergene Velimeşesporspor futbolcularının imzaladığı formayı Karamehmet mahallesinden Özge Ersun Çete satın aldı. Çete ailesi açık arttırmada Ergene Velimeşespor formasını 90 bin TL’ye satın aldı.

Ergene Velimeşspor için düzenlenen birlik beraberlik ve dayanışma gecesinde ünlü ses sanatçısı Lal Sönmez sahne aldı. Lal Sönmez gecede birbirinden güzel şarkılarını seslendirirken misafirlere unutulmaz bir gece yaşattı. 

Related posts

Leave a Comment