Başkan Rasim Yüksel Belediye Personelinin Yeni Yılını Kutladı

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel belediyede görev yapan personelle bir araya gelerek yeni yıllını kutladı. Yıl içerisinde gösterdiği emek ve gayretleri için tüm personele teşekkür eden Başkan Yüksel, 2023 yılının sağlık ve huzur getirmesini diledi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel 2022 yılının son iş gününde belediye personelleriyle buluştu. Ergene Belediye Bünyesinde görevli bulunan tüm personelle birlikte Ulaş Belediye Düğün salonunda bir araya gelen Başkan Yüksel belediye emekçilerine 2022 yılındaki hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Değerli Belediye Çalışanlarına Teşekkür Ediyorum

İyisiyle kötüsüyle bir yılı geride bıraktıklarını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “2022 yılında siz değerli mesai arkadaşlarımla birlikte Ergene halkımız için gece gündüz demeden çok çalıştık. Halkımız için en iyisini yapmak için emek verdik, bu emeklerinizden dolayı siz kıymetli personelime çok teşekkür ederim. Önümüzdeki yılın belediyemiz hizmetleri açısından verimli, sizler ve Ergene halkımız için açısından sağlıklı, huzurlu, insanların rahat nefes alabildiği ve hayat şartları altında ezilmediği güzel bir yıl olmasını temenni ediyorum. 2023 yılında da halk için, halk yararına güzel şeyleri üretmek umuduyla yeni yılınızı kutluyorum” dedi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in belediye personelinin yılbaşını kutladığı programda Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Ergene Belediye Başkan Yardımcıları, CHP Ergene İlçe Başkan Vekili Ramazan Duran, Ergene Belediyesi Meclis üyeleri de yer aldı. Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Canda Yüceer’de yapmış olduğu konuşmasında Ergene Belediyesi personelinin yeni yılını kutladığını belirterek 2023 yılının dünyaya, ülkemize barış, sağlık, huzur ve sevgi getirmesi dileklerinde bulundu.

Related posts

Leave a Comment