Beren Bebek Çocuk Oyun Evindeki Küçükler Yılbaşı Programında Doyasıya Eğlendi

Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde bulunan küçükler Ergene Belediyesi tarafından kendileri için düzenlenen yılbaşı kutlama programında doyasıya eğlendi.

Ergene Belediyesinin ilçede eğitime kazandırmış olduğu en büyük kalıcı eserlerden biri olan Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde bulunan minikler, Ergene Belediyesi tarafından Göl Restaurantta kendilerine özel hazırlanan yılbaşı eğlence programında birbirinden keyifli vakit geçirerek doyasıya eğlendiler.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ve Ergene Belediye Başkan Yardımcısı Ayça Albayraktar’ın da katılım sağladığı programda yüz boyama etkinliği ve çeşitli oyunlar oynandı. Çocuklar bizim geleceğimiz ve istikbalimizdir diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergenemize kazandırmış olduğumuz en büyük eğitim yatırımlarından biri olan Beren Bebek Çocuk Oyun Evimizde çocuklarımız ile birlikte erken yılbaşı kutlaması yaptık. Onların yüzlerindeki mutluluğu görmek paha biçilmez bir değer. Yaptığımız her şey onların mutluluğu ve gülümsemesi için” dedi.

Ergene Belediyesi Göl Restaurantta düzenlenen programda Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ve Ergene Belediye Başkan Yardımcısı Ayça Albayraktar küçüklere yılbaşı hediyelerinden de verdi.

Programda ayrıca Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evi Velisi Azize Vatancı Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e kara kalem ile yapmış olduğu resmini hediye etti.

Related posts

Leave a Comment