Ergene Belediyesi Geleneksel Toplu Nikah Şöleni Kayıtları Başladı

Ergene Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen ve geleneksel hale getirilen 14 Şubat Toplu Nikah töreni için kayıtlar başladı.

14 Şubat Sevgililer Günü vesilesiyle yeni evlenecek çiftleri bir araya getirmek ve mutluluklarını paylaşmak istediklerini kaydeden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene Belediyesi olarak nikah tarihlerini özel gün olan 14 Şubat Sevgililer Gününü seçenler için toplu nikah törenini bundan önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da düzenleyeceğiz” dedi.

Toplu nikah törenine katılacak olan tüm çiftlere altın, gelinlik, damatlık, ayakkabılar, kuaför ve berber hizmeti, aile cüzdanı, ve nikah şekeri hediyemiz, ayrıca çeşitli ikramlarımız da olacak diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel,”14 Şubat 2023 tarihinde düzenleyeceğimiz nikah töreni ile dünya evine girecek olan tüm çiftlerimize şimdiden ömür boyu sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum” diye konuştu.

Son Başvuru 8 Şubat

Ergene Belediyesinin 14 Şubat tarihinde düzenleyeceği Toplu Nikah Şöleni için son başvurular 8 Şubat tarihine kadar devam edecekken, kayıtlar için vatandaşların Ergene Belediyesi Kültür Merkezi binasına başvuru yapmaları gerekiyor. Toplu Nikah töreni için bilgi almak isteyenler 444 59 43 nolu telefonu arayarak ta bilgi alabilir.

Related posts

Leave a Comment