VEGA HOSPİTAL 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ UNUTMADI!

Çorlu’da sağlık alanında hizmet veren Özel Çorlu Vega Hospital, ilçede görev yapan basın mensupları ile kahvaltı programında bir araya geldi.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü öncesi Çorlu’da sağlık alanında dev yatırımlara imza atan Vega Hospital, düzenlediği kahvaltı programında basın mensupları ile bir araya geldi. Düzenlenen kahvaltı programında konuşan Başhekim Op. Dr. Fulya Gülden Aydın, “Değerli Basın mensubu arkadaşlarımız davetimize icabet ettiğiniz için öncelikle her birinize ayrı ayrı teşekkür ederiz. Tüm basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü başta Yönetim Kurulu Başkanımız Ferit Sağ ve İşveren Vekilimiz Altay Alkan adına canı gönülden tebrik ederim. En önemli yayın organlarının başında gelen siz basın mensupları ile bugün burada olmaktan memnuniyet duyduk. Hastanemizin Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Sağ’ın, hastane işletmesini devraldığından bu yana hastanenin hizmet kalitesinin arttırılması, akademik hekim kadrosunun genişletilmesi, fiziki yapısının revizesi, tıbbi teçhizat ve cihaz parkurunun güncellenip üst teknolojiye erişmesi konularında gerçekleştirilen çalışmalarımız her geçen gün ivme kazanarak, devam etmekte.” dedi. Düzenlenen kahvaltı programında Hastane Müdürü İlkay Gürbüz, basın yayın organizasyon yetkilisi ve Satın Alma Müdürü Aslı Alpak ve Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü Çağlar Demirtaş ve Muhasebe ve Finans Müdürü Murat Küçüközbek de yer aldı.
BASIN MENSUPLARI TEŞEKKÜR ETTİ
Gerçekleşen organizasyona katılan tüm basın mensupları Özel Çorlu Vega Hospital yönetimine ve etkinliğe katılan Başhekim Op. Dr. Fulya Gülden Aydın, basın yayın organizasyon yetkilisi ve Satın Alma Müdürü Aslı Alpak, Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü Çağlar Demirtaş ve Muhasebe ve Finans Müdürü Murat Küçüközbek’e ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti.

Related posts

Leave a Comment