CANAN ANDERSON’DAN MÜZİK ZİYAFETİ

Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından organize edilen ocak ayı kültür sanat etkinliklerinin açılışı Canan Anderson’un keman konseri ile gerçekleşti. Çerkezköylülere unutulmaz bir akşam yaşatan ünlü sanatçı, performansı ile büyük beğeni topladı.

Çerkezköy Belediyesi 2023 yılı kültür sanat etkinlikleri ünlü keman virtüözü Canan Anderson’un muhteşem konseri ile başladı.

Ünlü keman virtüözü Canan Anderson, 7 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00’de Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde muhteşem bir konser verdi. Konseri Belediye Başkanı Vahap Akay ve Eşi Güliz Akay, Belediye Başkan Yardımcıları Nedim Yılancı ve Levent Yıldırım, Belediye Meclis üyeleri ve çok sayıda sanatsever dinledi. Hababam Sınıfı, Al Yazmalım ve dünyaca ünlü La Casa De Papel gibi ünlü dizi ve filmlerin parçalarına kemanıyla farklı bir ahenk katan Canan Anderson’, dinleyiciler de zaman zaman alkışlarla eşlik etti.

YOĞUN İLGİDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ

Konser sonunda kısa bir konuşma yapan Canan Anderson, konser biletlerinin 2 günde tükendiğini öğrendiğinde büyük bir mutluluk yaşadığını belirterek, gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı Çerkezköy halkına teşekkür etti. Türkiye’de kültür ve sanatın yayılması gerektiğine dikkat çeken Canan Anderson da “Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Bu yüzenden bol bol sanat, spor ve kültüre yönelmeleri gerekiyor” dedi ve Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nin hizmete açılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti. Daha sonra sahneye gelen Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Belediyesi Mahalle Evleri kursiyerlerinin hazırladığı hediyeyi ve çiçeği Canan Anderson’a takdim etti.

KEMAN KURSLARIMIZA İLGİ DAHA DA ARTACAK

Muhteşem performansından dolayı ünlü sanatçıyı tebrik eden Başkan Akay, “Çerkezköy’e bir kez daha hoş geldiniz. Burası yaklaşık 2 yıldır Çerkezköy’ün hem tiyatro sanatçılarına hem sahne sanatçılarına aynı zamanda da Çerkezköy’ümüzün çok sayıdaki kursiyerine ev sahipliği yapıyor. Umut ediyorum ki bu güzel akşamdan sonra keman kurslarımıza olan ilgi alaka daha da artacak. Buna da vesile olduğunuz için çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Related posts

Leave a Comment