BİLSEM’DEN BAŞKAN AKAY’A ZİYARET

Çerkezköy Bilim ve Sanat Merkezi (BİLSEM) idarecileri ve Okul Aile Birliği Yönetimi, Belediye Başkanı Vahap Akay’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Fatma İller, Okul Başöğretmeni Murat Körük, Sosyal Bilgiler Öğretmeni Murat Özel, Okul Aile Birliği Başkanı Esra Karagöz ve Okul Aile Birliği Genel Sekreteri Zuhal Okumuş ile öğrencileri makamında ağırladı. Çerkezköy Bilim ve Sanat Merkezi’nin 2020 – 2021 döneminde aktif olarak eğitim-öğretime başladığını kaydeden Okul Aile Birliği Başkanı Esra Karagöz, eğitime verdiği desteklerden dolayı Belediye Başkanı Vahap Akay’a teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getiren Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Bilim ve Sanat Merkezi idarecileri ve Okul Aile Birliği yönetimine çalışmalarında başarılar diledi. Ziyarette Çerkezköy BİLSEM öğrencileri, kendi hazırladıkları teraryum ve ebru çalışmalarını Başkanı Vahap Akay’a hediye etti. Okul Başöğretmeni Murat Körük de kendi çektiği Atatürk Anıtı fotoğrafını Başkanı Akay’a takdim etti. Ziyaret sonunda Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy BİLSEM heyeti ile hatıra fotoğrafı çekildi.

Related posts

Leave a Comment