Keşan Belediyesi’nin sömestr kampı 23 Ocak’ta başlıyor

Keşan Belediyesi, Keşan Belediyespor Kulübü, Keşan Belediye Sanat Merkezi iş birliğinde 10-15 yaş aralığındaki çocuklara yönelik olarak düzenlenecek olan sömestr kampı 23-26 Ocak 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Balıkesir Edremit İlçesi’nde, Afrodit Termal Hotel’de 3 gece 4 gün sürecek olan kampta çocuklar; temel İngilizce kurs ve etkinlikleri, günlük temel ev ve yemek işleri öğrenme eğitimleri (Yumurta ve makarna pişirme, ütü yapma, yatak toplama, elbise katlama, ev aletleri kullanma), güzel konuşma ve kişisel gelişim seminerleri, Ayvalık Cunda Adası Şeytan Sofrası gezisi, Kaz Dağları’nda sabahları trekking, müze ziyaretleri, kültür ve çevre gezileri, çeşitli spor etkinliklerine katılacak.

                Kampa kayıt olmak ve ayrıntılı bilgi için 0542 527 23 62 telefon ile irtibata geçilebileceği ifade edilirken, sınırlı sayıdaki kontenjan için başvuruların 20 Ocak 2023 Cuma günü sona ereceği dile getirildi.

Öte yandan 6 bin TL olan kamp bedelinin yarısının Keşan Belediyesi tarafından karşılandığı ifade edilirken, kalan 3 bin TL bedelin ise kampa kayıt yaptıranlar tarafından ödenmesi gerektiği dile getirildi.

Related posts

Leave a Comment