Helvacıoğlu, birim müdürleriyle 2022’yi değerlendirdi,

belediyenin 2023 hedefleri masaya yatırıldı

  • 2023 yılında da başarı hikayeleri yazmaya devam edeceklerini belirten Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, “Başarıyla tamamladığımız 2022’nin ardından 2023 yılı da Keşan’ımız ve vatandaşlarımız için çok güzel geçecek, söz veriyoruz. Keşan’a kazandıracağımız yeni eserlerin heyecanı ile çalışma hazırlıklarımızı titiz bir değerlendirmeden geçiriyoruz. Daha yapacak çok işimiz var.” dedi.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 16 Ocak 2023 Pazartesi günü düzenlediği toplantıda, birim müdürlerinden çalışmalarla ilgili rapor alırken, 2023 hedefleriyle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Saat 11.00 sıralarında başlayan ve 3 saat süren toplantıya; Belediye Başkan Yardımcıları Yakup Balcı, Nuran Uslu, Tahir Özçınar, Bülent Günsal ve Ali Ünal ile birim müdürleri katıldı.

“2022’de olduğu gibi 2023’te de başarı grafiğimiz hep artarak yükselmeye devam edecek”

                Toplantıda konuşan Helvacıoğlu, 2023’te de başarı hikayeleri yazmaya devam edeceklerini belirterek, “Başkan yardımcılarımız ve birim müdürlerimizle 2022 değerlendirmesi, 2023 planlamasını yapıyoruz. Keşan’ımızı 2023 yılında proje, yatırım ve hizmetlerimizle daha da geliştireceğiz. 2022’de olduğu gibi 2023’te de başarı grafiğimiz hep artarak yükselmeye devam edecek. Geleceğin Keşan’ını hemşehrilerimizin de görüş ve önerileriyle şekillendireceğiz. Keşan Belediyesi olarak bir bütün halinde şehrimizin gelişimi ve vatandaşlarımızın beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak için büyük bir çaba gösteriyoruz. Başarıyla tamamladığımız 2022’nin ardından 2023 yılı da Keşan’ımız ve vatandaşlarımız için çok güzel geçecek, söz veriyoruz. Keşan’a kazandıracağımız yeni eserlerin heyecanı ile çalışma hazırlıklarımızı titiz bir değerlendirmeden geçiriyoruz. Daha yapacak çok işimiz var. Bunun için de ekibimizle gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz.” dedi.

Yaklaşık 3 saat devam eden toplantıda; 2022 değerlendirmesi yapılırken, 2023 yılında yapılması planlanan projeler titiz bir değerlendirmeden geçirildi.

Related posts

Leave a Comment