Kendileri topladılar, kendileri yüklediler, duyarlılıklarıyla kalplerimize kazındılar

Kalpleri küçük, yürekleri ve paylaşımları kocaman

Raşit Efendi İlkokulu’nun duyarlı minik kalplerinden paylaşım mağazasına büyük destek

Öğrencilerimizi gönülden alkışlıyor, örnek olmasını diliyoruz

Raşit Efendi İlkokulu 4/D sınıfı öğrencileri, kendi aralarında topladıkları kıyafet ve eşyaları Keşan Belediyesi Paylaşım Mağazası’na bağışladı.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Eylem Akdemir ve ilgili personel, 16 Ocak 2023 Pazartesi günü saat 13.30 sıralarında Raşit Efendi İlkokulu’nu ziyaret ederek, eşyaları teslim aldı.

Burada konuşan Helvacıoğlu, Raşit Efendi İlkokulu’nun duyarlı minik kalplerinden Keşan Belediyesi Paylaşım Mağazası’na büyük bir destek geldiğini belirterek, “Raşit Efendi İlkokulumuzun 4/D sınıfının duyarlı minik kalpli öğrencilerinin öğretmenleri ve idarecileri eşliğinde evlerinde topladıkları kıyafet ve eşyaları teslim alıyoruz. Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğümüzün koordinesinde yürüttüğümüz Paylaşım Mağazamıza teslim aldığımız eşyaların gerekli kontrollerini sağladıktan sonra bizler de ihtiyaç sahibi diğer çocuklarımıza ulaştıracağız. Çocuklarımız eşyaları kendileri topladı, kendileri araca yüklediler. Evlatlarımız bu duyarlılıklarıyla kalplerimize kazındılar. Kalpleri küçük yürekleri ve paylaşımları kocaman. Duyarlı minik öğrencilerimiz, bugün paylaşım mağazamıza büyük bir destek verdiler. Katkı sunan tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve idarecilerimize teşekkür ediyor, davranışlarının örnek olmasını temenni ediyoruz.” dedi.

Öğrenciler, topladıkları eşyaları, araca kendileri yükleyerek, Keşan Belediyesi’ne teslim etti.

Related posts

Leave a Comment