“Yarıyıl tatili hem dinlenme hem de eksikliklerin tamamlanması için iyi bir fırsattır”

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, 23 Ocak – 03 Şubat 2023 tarihleri arasındaki Yarıyıl Tatili ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:

“Özveriyle sürdürülen bir Eğitim-Öğretim Yılı’nın ilk yarısının sonuna geldik. 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Dönemi’ni tamamlarken ilimizde tüm kademelerde eğitim gören değerli öğrencilerimizi kutluyor, emeklerinden dolayı yönetici, öğretmen ve velilerimize teşekkür ediyorum.

Başarıya ulaşmada en önemli aşama kendine güvendir. Kendine güvenen, planlı ve programlı bir şekilde çalışma prensibine sahip, sorumluluk duyan çocuklarımız, gençlerimiz için başarı mutlak bir sondur. Onların bu özgüveni kazanabilmelerinde etkin rol oynayarak geleceğe hazırlanmalarında velilerimize ve öğretmenlerimizin de katkıları çok önemlidir.

Yarıyıl tatili hem dinlenme, eğlenme zamanı olmak ile birlikte hem de derslerimizdeki eksikliklerimizi tamamlamak için iyi de bir fırsattır. Öğrencilerimizin bu ara tatili iyi değerlendirerek 2. Yarıyıl’da eksiklerini kapatıp daha da başarılı olacaklarına inancımız tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize sağlıklı, huzur içinde geçirecekleri bir tatil diliyorum.”

Related posts

Leave a Comment