MECLİS ÜYESİ YILDIZ’A ‘HOŞ GELDİN BEBEK’ ZİYARETİ

Çerkezköy Belediyesi Meclis Üyesi Ahmet Yıldız ve eşi Damla Yıldız’ın dünyaya gözlerini açan Ahmet Taha Bebeği evinde ziyaret eden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Allah analı babalı büyütsün. Sağlıklı ve uzun bir ömrü olsun. Yıldız Ailesi’nin gözü aydın olsun.” dedi.

Belediye Başkanı Vahap Akay, Cumhuriyet Mahallesi’nde ikamet eden Çerkezköy Belediyesi AK Partili Meclis Üyesi Ahmet Yıldız ve eşi Damla Yıldız çiftine “Hoş Geldin Bebek” ziyaretinde bulundu. Yıldız Ailesi’nin dünyaya yeni gelen bebekleri Ahmet Taha’ya sağlıklı ve uzun bir yaşam temennisinde bulunan Belediye Başkanı Vahap Akay, Hoş Geldin Bebek Hediye Paketini de Yıldız Ailesi’ne takdim etti.

TEŞEKKÜR ETTİLER

 Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren ve Belediye Başkanı Vahap Akay’a teşekkür eden Yıldız Ailesi, böylesine anlamlı ve güzel bir projeyi hayata geçiren Çerkezköy Belediyesi’ni de tebrik ederek, “Dördüncü evladımız Ahmet Taha’nın hayata gözlerini açması nedeni ile ziyaret eden ve bizlerin mutluluğuna ortak olan Belediye Başkanımız Vahap Akay’a çok teşekkür ediyoruz. Ziyaretleri ailemizi son derece mutlu etti” ifadelerini kullandılar.

Related posts

Leave a Comment