Ergene Belediyesi Mevlid-i Şerif Okuttu

Ergene Belediye Başkanlığı, Üç Ayların Müjdecisi Regaip Kandili dolayısıyla Cumhuriyet Mahallesi Abdulkadir Geylani Caminde Mevlid-i Şerif okuttu.

Allah’ın rahmet ve mağfiretinin bol bol ihsan edildiği üç ayların müjdecisi Regaip Kandiline erişmenin mutluluğunu yaşamaktayız diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Edinilen duaların ve tövbelerin kabul gördüğü, yüreklerin nurla dolduğu, Yüce Mevla’nın sonsuz affından, merhametinden ve iyiliğinden bol bol yararlandığımız bu kutsal gecenin vesilesiyle birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın güçlenmesini sağlıyoruz. Ergene Belediyesi olarak geleneği bozmadan geçen seneler de olduğu gibi bu yılda Regaip Kandili gecesinde Ergeneli vatandaşlarımızla bir aradayız. Gönül birliğiyle bu gece hürmetine tüm duaların Allah katında kabul olmasını diliyorum” dedi.

Okunan Mevlidi Şerifin ardından Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Baydarlı, Belediye Meclis Üyeleri Abdullah Yaman ve Ali Cengiz Yürük Belediye personelleriyle birlikte cami cemaati ve vatandaşlara kandil simidi ikramında bulunuldu.

Related posts

Leave a Comment