İYİ PARTİ Tekirdağ Milletvekili Kaplan ve İl Başkanı Metiner’den Hayırlı Olsun Ziyareti

İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan ve İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Gökhan Metiner, İYİ Parti Ergene ilçe teşkilatına ziyaret etti. Kaplan ve Metiner’i, İYİ Parti Ergene ilçe Başkanı Sadi Ersöz ve partililer karşıladı.

“Bu seçim beklediğimizin üzerinde bize güzel bir skor verecek”

Ziyaretleri için Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan ve İYİİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Gökhan Metiner’e teşekkür eden İYİ Parti Ergene İlçe Başkanı Sadi Ersöz, “Bugün milletvekilimiz Enez Kaplan ve İl Başkanımız Gökhan Metiner teşkilatımıza hayırlı olsun ziyaretine gelmişler. Kendilerine teşekkürlerimizi sunarız. Biz İYİ Parti Ergene İlçe Teşkilatı olarak 2019 Mart yerel seçimlerinden itibaren çalışmalarımıza başladık. Kahvelerde, sokaklarda, mahallelerde halkımızla buluşuyoruz. Şunu görüyoruz ki, herkes hazır ve İYİ Partinin iktidara talip olmasını bekliyor. Bu seçim beklediğimizin üzerinde bize güzel bir skor verecek. Özellikle Ergene’de hangi bölgenin insanı olursa olsun İYİ Partinin ülkeyi yönetmesini merakla bekliyorlar. Her gittiğimiz yerde seçime hazırız diyorlar. Artık Allah nasip ederse İYİ Partinin güneşi Ergene’de doğacak” dedi.

“İYİ Parti olarak merkez sahanın en büyük partisi olacağız”

İYİ Parti Ergene İlçe Başkanı Sadi Ersöz’ün ardından bir konuşma gerçekleştiren ve İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Gökhan Metiner, “Esnaf ziyareti yaptığımız, hem Süleymanpaşa’da, hem de Çorlu’da girdiğimiz her 100 esnaftan yaklaşık 80 tanesi bize ‘Artık vergilerimizi ödeyemiyoruz, kiramızı karşılayamıyoruz, çok zor durumdayız ve seçimi bekliyoruz’ diyorlar. En önemlisi halkımızın ve esnafımızın ‘az kaldı ve biz sizinleyiz’ diye belirtiyorlar. Tekirdağ’da ve Türkiye’de Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in çizdiği politikalarla İYİ Parti iktidarı çok net bir şekilde geliyor. İYİ Parti olarak merkez sahanın en büyük partisi olacağız. Aldığımız geri dönüşler çok net. İnşallah önce genel seçimlerde iktidarı daha sonra yerelde de ilçe belediyelerini alarak başarımızı perçinleyeceğiz. Hiç kimseyi ötekileştirmeden ve görmezden gelmeden çalışacağız. İYİ Parti Türkiye’nin partisi ve omuz omuza iktidar olacağız.” diye konuştu.

“hedefimiz seçimlerde Tekirdağ’da yüzde 25’i yakalamak”

Sözlerine, bir süre önce gerçekleşen kongrede güven tazeleyerek yeniden ilçe başkanı seçilen Ersöz’e hayırlı olsun dileklerini ileterek başlayan İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan, “Bizim hedefimiz seçimlerde Tekirdağ’da yüzde 25’i yakalamak. Diğer hedefimiz 3 tane milletvekili çıkarmak ve büyükşehir dahil olmak üzere 11 tane belediyeyi almak. Bizim eskisi gibi teşkilatlarımız tek nefes tek yürek olacak. İki başlıklı olmayacak. Hepsi birbirine bağlayacak.” dedi

Konuşmaların ardından İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan, Sadi Ersöz’e plaket taktim etti. Toplu çekilen hatıra fotoğrafının ardından ziyaret son buldu.

Related posts

Leave a Comment