DERNEK BAŞKANLARINDAN EN GENÇ BAŞKANA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ergene Trabzonlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Erkan Baycan, Ergene Şehit ve Gazi Aileleri Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Dernek Başkanı Mustafa Erden, Dernek Başkan Yardımcısı Yavuz Erişen, Ergene Sağlık Spor Klübü Başkanı Ersin Sever, Bir Önceki Dönem Ergene Kent Konseyi Başkanı ve Avrupa Sürücü Kursları sahiplerinden Ercüment Tuncay ile beraber Ergene Erzincan Tunceli Bingöl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanlığına genel kurulda seçilen en genç dernek Başkanı Aydoğan Taşkın’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.
 

Ergene Erzincan Tunceli Bingöl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Aydoğan Taşkın ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirttikten sonra yaptıkları çalışmalar ve projeler hakkında bilgilendirmede bulundu.

Başkan Taşkın ayrıca Ergene Erzincan Tunceli Bingöl Dernek Başkanı Aydoğan Taşkın ve yönetimine yapacakları etkinliklerle Derneğimizin ismini güzelliklerle duyurmaya devam edeceğiz şimdiden sizlere de desteklerinizden dolayı teşekkür ederiz.

Erzincan Tunceli Bingöl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Aydoğan Taşkın ise yaptığı konuşmada, ’’Tekirdağ Ergene de örnek bir dernek olmak, derneğimizin ismini güzel çalışmalarla duyurmak için yönetimimizle beraber el ele vermiş bulunuyoruz. Erzincan Tunceli Bingöl Derneği adı altında genç kardeşlerimiz için çok faydalı işler yapmaktayız ve yapmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Bizler Ergene’ye bağlı Ergene Trabzonlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Erkan Baycan, Ergene Şehit ve Gazi Aileleri Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Dernek Başkanı Mustafa Erden, Dernek Başkan Yardımcısı Yavuz Erişen, Ergene Sağlık Spor Klübü Başkanı Ersin Sever, Bir Önceki Dönem Ergene Kent Konseyi Başkanı ve Avrupa Sürücü Kursları sahiplerinden Ercüment Tuncay dernekleri olarak 22 Ocak tarihinde yapılan Erzincan Tunceli Bingöl Derneği Genel Kurul seçiminde  Erzincan Tunceli Bingöl Dernek Başkanı seçilen Aydoğan Taşkın’a hayırlı olsun ziyaretinde de bulunmak istedik. Yaptıkları güzel ve örnek çalışmaları, projeleri sosyal medya ve basından takip etmekteyiz. Allah yar ve yardımcısı olsun, utandırmasın.’’ dedi.

Related posts

Leave a Comment