Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık; “Dereköy Sınır Kapımızın ihale sürecinde sona gelindi”

T.C. Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay’ı ziyaret eden, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler, Dereköy Sınır Kapısı’nın ihale sürecinde sona gelindiğinin müjdesini aldı.

Ziyaretle ilgili olarak açıklamada bulunan Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner ılık; “Ankara’da gerçekleştirdiğim ziyaretlerim kapsamında Ticaret Bakan Yardımcımıza da bir ziyaret gerçekleştirdim. Yaptığımız görüşmede Dereköy Sınır Kapımızın ihale sürecinde sona gelindiği müjdesini aldım. Bakanımız bütçeden Dereköy Sınır Kapımız için aktarılan 45 milyon liranın tamamının Dereköy Sınır Kapımızın yeniden yapılandırılması için harcanacağını ifade etti.

Dereköy Sınır Kapımızın yeniden yapılandırılması sürecinde büyük emekleri geçen; Kırklareli Valimiz Sayın Birol Ekici, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu ile Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Başkanımız Sayın Alper Çiler’e ilimiz ve üyelerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

Related posts

Leave a Comment