İYİ Parti Ergene İlçe Başkanlığına Çay , Kahve İçmeye Bekleriz

İyi Parti Ergene İlçe Kongresi yapıldı. Yapılan kongrede Sadi Ersöz, tek liste ile girdiği seçimlerde, İYİ Parti Ergene ilçe başkanı oldu.

 

BAŞKAN Sadi ERSÖZ

İYİ Parti Ergene İlçe Başkanı Sadi Ersöz ise yaptığı konuşmada İYİ Parti kısa sürece büyük işlere imza attığını söyledi.  İYİ Parti Ergene İlçe Başkanı Sadi Erösz, “Ergene teşkilatımızı seçimlere hazır hale getirdik. Kongrelerimizi tamamlamamızın ardından hızlı şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Biz rahat kurulmuş parti değiliz çok zor tehditler ardında genel başkanımızın ve kurucularımızın önderliğinde büyük başarı sağladık” ifadelerini kullandı.

ÇAY,KAHVE ve Sohbette bekliyoruz.

 İYİ Parti Ergene İlçe Başkanlığı binasında Ergeneli vatandaşlarımızı çay, kahve içmeye istişare yapmaya ve sorun ve şikayetlerini dinlemeye Ergene İlçesi Sağlık Mahallesi Aras Döner salonun üst katı Ergene halkımızı çay, kahve içmeye sohbet etmeye bekleriz diyerek davet ettiler.

İYİ Parti Ergene İlçe Başkanı Sadi Ersöz, “İl başkanımız belirsiz dönemde taşın altına elini değil gövdesini koymuştur.  Bunlar yanlışlara dur demek içindi işte o günlerden bugünlere gerek il gerekse ilçe teşkilatımız dalga dalga büyümüştür. Ergene İlçe teşkilatımızın bayrağını zirveye çıkarmak için uğraşacağız” dedi.

Related posts

Leave a Comment