İYİ Parti Heyetinden Kurum Amirlerine Ziyaret

İYİ Parti Ergene İlçe Başkanı Sadi Ersöz ile heyetle genel kurulunu yaptıklarından sonra ilk ziyaretlerini kurum amirlerini makamında ziyaret etti.

Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan İYİ Parti Ergene ilçe Başkanı Sadi Ersöz, Genel Kurul Seçimini gerçekleştirildikten sonra İYİ Parti Ergene İlçe Başkanlığı olarak görevimize başladıktan sonra ilk ziyaretlerimizi Ergene İlçe Kaymakam Mehmet Emin Taşçı ve Kurum Amirlerini makamlarında ziyaretlerimizle başladık.

Kaymakam Mehmet Emin Taşçı ile bugüne kadar kurduğu temaslar hakkında bilgi veren İYİ Parti Ergene ilçe Başkan Sadi Ersöz son olarak Ergene ilçemizde düzenlenen Programlara çağrıldıklarını belirtti. İYİ Parti Ergene İlçe Başkanı Sadi Ersöz beraberindeki heyet ile birlikte bundan sonra programlarının sıklaştıracaklarını ve devamlı Kurum Amirlerimiz, Siyasi Partilerimiz, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcilerimizle, Derneklerimizle, Muhtarlarımızla ve Ergeneli vatandaşlarımızla istişarelerinin devam edeceğiz diye söyledi.

Gerek yaptıkları ziyarette gerekse düzenlenen programa katılmayı fırsat bilerek Ergene’nin sorunlarına ilişkin öneri ve taleplerini de kaymakam Bey’e aktardıklarını vurgulayan İYİ Parti Ergene İlçe Başkanı Sadi Ersöz ve beraberindeki heyet, kaymakam beyin ve kurum amirlerinin gösterdiği ilgi ve hassasiyetten memnun olduğunu vurguladı.

Related posts

Leave a Comment