KTSO Başkanı Ilık, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret ederek, Dereköy Sınır Kapısı’na verdiği destekten dolayı teşekkür etti

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret ederek, Dereköy Sınır Kapısı’nın yeniden yapılandırılması için başlatılan sürece verdiği destek ve katkılarından dolayı teşekkür etti.

Kırklareli’de istihdamın artırılarak ekonominin canlanması için gece-gündüz demeden çalıştıklarını ifade eden Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, bugüne kadar yaptıkları ve önümüzdeki günlerde yapacakları çalışmalarla ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

Gerçekleştirilen ziyaretten son derece memnun kaldığını ifade eden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık’a teşekkür ederek, birlik ve beraberlik içerisinde önümüzdeki dönemlerde de çeşitli çalışmalar yapabileceklerini ifade etti.

Related posts

Leave a Comment