Keşan Belediyesi, “Temiz Keşan” için 7/24 kesintisiniz çalışıyor

Keşan Belediye Başkan Mustafa Helvacıoğlu öncülüğünde Keşan Belediyesi, “Temiz Şehir Keşan” parolasıyla 7/24 esaslı daha temiz ve düzenli bir şehir için temizlik çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri rutin hizmetlerin yanında ilçe genelinde her gün 11 mahallede, 14 araç, 70 kişilik ekip ve iş makineleri marifetiyle baştan aşağıya temizleniyor.

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, yapılan planlı çalışmalar kapsamında; sokakları, kaldırımları süpürüyor, yolları yıkıyor ve boş arsaları temizleyerek görüntü kirliliğinden uzaklaştırıyor.

“Temiz, sağlıklı bir şehir hedefiyle ekiplerimiz günün 24 saati çalışıyor”

                Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Keşan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Gökhan Yılmaz, “Vatandaşlarımızı temiz bir şehirde yaşatma kararlığımızdan ve temiz şehir Keşan iddiamızdan ödün vermeden özverili bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçemizdeki tüm mahallelerimizde evsel atıkların toplanmasından sokakların temizlenmesine, çöp konteynerlerinin dezenfekte edilmesine kadar tüm çalışmalarımız ekiplerimiz tarafından planlı bir şekilde gerçekleştiriliyor. Rutin ve genel temizlik çalışmalarımızın yanı sıra hemşerilerimizden gelen talepleri de anında değerlendirerek cevap veriyoruz. Parklar, pazaryerleri ve ana arterler düzenli olarak temizliyoruz. Temizlik hizmetleri, yerel yönetimlerin en önemli görevlerinden birisidir. Temiz, sağlıklı bir şehir hedefiyle günün 24 saati çalışıyoruz. Halkımızın, çocuklarımızın hijyenik ve sağlıklı bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleri için yoğun bir gayret sarf ediyoruz.” dedi.

Related posts

Leave a Comment