AK Parti Depremzedeleri Yalnız Bırakmadı

AK Parti Ergene İlçe Başkanlığı depremden etkilenen ve Ergene’ye gelen depremzedeleri yalnız bırakmayarak depremzedeleri evlerinde ziyaret etti.

AK Parti Ergene İlçe Yöneticilerinin her biri başka bir depremzedenin evine giderek depremzedeler ile sohbet ettiler. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını götüren AK Parti Ergene İlçe Yöneticileri depremzedelerin dertlerini dinledi. Yaşadıkları sıkıntıları gidermek için çalışma yürüten AK Parti Ergene ilçe Başkanlığı çalışmalarını sürdürüyor. 
500’DEN FAZLA DEPREMZEDE ERGENE’YE GELDİ 
Ergene’ye gelen depremzedeler yakınlarının yanına yerleşirken kimisi de kiralık ve farklı yerlere yerleşiyor. Akrabalarının yanına yerleşen depremzedeler hem siyasi partiler hem de STK’lar tarafından yalnız bırakılmıyor. Ergene Kaymakamlığına kayıtlı olan depremzedelerin ihtiyaçları gideriliyor. 
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN SELAMINI İLETTİLER 
Depremzedeleri ziyaret eden Ergene İlçe Başkanlığı yöneticileri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ilettiler. AK Parti Ergene İlçe Başkanlığı’nda yapılan açıklamada: “Teşkilat Mensuplarımız Asrın felaketinin ardından İlçemize misafir gelen depremzede ailelerimizi ziyaret edip Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ilettiler” ifadelerini kullandı. 

Related posts

Leave a Comment