Depremzede Vatandaşlarımız İçin Üretiyoruz

Çorlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yaşanan depremlerden etkilenen vatandaşları için başladığı baza, elbise dolabı ve yemek masasından oluşan mobilya üretimine devam ediyor.

Çorlu’ya yerleşen depremzede vatandaşların mobilya ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çalışmalarını sürdüren Çorlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin ürettiği mobilyaların ihtiyaç sahiplerine teslim edildiğini belirterek açıklamada bulunan Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, “Yaşadığımız depremlerin ardından değerli vatandaşlarımızın yaralarını sarabilmek için Çorlu Belediyesi olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çorlu halkının verdiği büyük destek ile deprem bölgelerine yapmış olduğumuz yardımların ardından kentimize gelen depremzede vatandaşlarımız için halkımızın da destekleri ile yardımlarımızı sürdürüyoruz.

Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz bünyesinde oluşturduğumuz alanda vatandaşlarımızdan gelen ev eşyalarını depremzede vatandaşlarımıza ulaştırmanın yanı sıra Çorlu Belediyesi olarak Park ve Bahçeler Müdürlüğümüze ait atölyede baza, elbise dolabı ve yemek masası üretimine başlamıştık. İlk etapta üretilen 92 adet tek kişilik ve çift kişilik baza, 38 adet elbise dolabı ve 10 adet yemek masasından oluşan mobilyaları ihtiyaç sahiplerine teslim ettik.

Ekiplerimiz, depremden etkilenerek kentimize gelen vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda üretime devam edeceğiz.” dedi.

Related posts

Leave a Comment