BASKETBOL TAKIMININ SAĞLIK SPONSORU İRMET OLDU

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımının sağlık sponsoru Çerkezköy Özel İrmet Hastanesi oldu.

Türkiye Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi’nde A Grubu’nda mücadele eden Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımının sağlık sponsoru Özel İrmet Hastanesi oldu.

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımının sağlık sponsoru olan Çerkezköy İrmet Hastanesi Genel Müdürü Alper Atasoy, “Çerkezköy’ü ve bölgemizi başarılı bir şekilde Türkiye Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi’nde A Grubu’nda temsil eden Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımımızın sağlık sponsoru olduğumuz için mutluyuz. Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımımızın bundan sonra sağlık ile ilgili kontrolleri ve tedavileri İrmet Hastanesi tarafından yapılacaktır” dedi.

TEŞEKKÜRLER İRMET HOSPİTAL

İrmet Hastanesi’ne teşekkür eden Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı M. Şahin Yılmaz, “Türkiye Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi’nde A Grubu’nda mücadele eden Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımımızın sağlık sporu olmasından dolayı Çerkezköy İrmet Hastanesi’ne teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. İrmet Hastanesi sporcularımızın kontrol ve tedavilerini 1 yıl boyunca ücretsiz olarak karşılayacak. Bu işbirliğinden dolayı İrmet Hastanesi Genel Müdürü Alper Atasoy’a, Genel Müdür Yardımcısı Ayla Demir’e, Pazarlama ve İletişim Müdürü Özge Üngüt’e, İrmet Hastanesi ortakları Dr. İrfan Tombalak ve Dr. Ahmet Türker’e kulübümüz ve sporcularımız adına teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

TAKIMIMIZDAN İRMET’E ZİYARET

İrmet Hastanesi’nin Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımımızın sağlık sponsoru olmasının ardından Kadın Basketbol Takımı Antrenörü Ercan Çete ve oyuncular İrmet Hastanesi’ni ziyaret ederek, rutin kontrollerini yaptırdılar.

Related posts

Leave a Comment