Ergene Belediyesi Mevlid-i Şerif Okuttu

Ergene Belediye Başkanlığı, Ramazan ayının müjdecisi Berat Kandili dolayısıyla Cumhuriyet Mahallesi Abdulkadir Geylani Caminde Mevlid-i Şerif okuttu.

Ergene Belediye Başkanlığı, Berat Kandili dolayısıyla Cumhuriyet Mahallesinde bulunan Abdulkadir Geylani Caminde akşam namazı ile yatsı namazı arasında mevlid-i şerif okuttu. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’inde katılmış olduğu mevlid programında cami cematine kandil simidi ikramında bulunuldu.

Allah’ın rahmet ve mağfiretinin bol bol ihsan edildiği Ramazan ayının müjdecisi Berat Kandiline erişmenin mutluluğunu yaşamaktayız diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel,” Edilen duaların ve tövbelerin kabul gördüğü, yüreklerin nurla dolduğu, Yüce Mevla’nın sonsuz affından, merhametinden ve iyiliğinden bol bol yararlandığımız bu kutsal gecenin vesilesiyle birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın güçlenmesini sağlıyoruz. Ergene Belediyesi olarak geleneği bozmadan geçen seneler de olduğu gibi bu yılda Berat Kandili gecesinde Ergeneli vatandaşlarımızla bir aradayız. Gönül birliğiyle bu gece hürmetine tüm duaların Allah katında kabul olmasını diliyorum” dedi.

Okunan Mevlid-i Şerifin ardından Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Ergene Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Baydarlı, Ergene Belediyesi Meclis Üyesi Abdullah Yaman, Ali Cengiz Yürük ve Belediye personeli cami cemaati ile vatandaşlara kandil simidi ikramında bulundu.

Related posts

Leave a Comment