BÜYÜKŞEHİR, GÜÇLÜ ARAÇ FİLOSUNA YENİLERİNİ EKLEDİ

Geniş hizmet yelpazesi çerçevesinde yapmış olduğu yatırımlar ve hayata geçirdiği projeler ile Tekirdağ’ı geleceğe taşıyan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, kendi imkanlarıyla, düşük maliyetle, 11 ilçede etkin ve verimli bir şekilde kaliteli hizmet verebilme adına araç filosunu genişletmeye ve güçlendirmeye devam ediyor.

20 MİLYON TL’LİK YATIRIMLA 34 ARAÇ DAHA FİLOYA DAHİL EDİLDİ

6 adet Isuzu Dmax Yangın Müdahale Aracı, 9 adet Ford Transit Cenaze Nakil Aracı ve 19 adet Ford Tourneo Courier marka camlıvan binek hizmet aracı olmak üzere toplam 34 araç, 20 Milyon 759 Bin TL bedel ile Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi araç filosuna dahil edildi.

BAŞKAN ALBAYRAK: “HERŞEY TEKİRDAĞ İÇİN. TEKİRDAĞLILAR HERŞEYİN EN İYİSİNİ HAK EDİYOR”

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Otoparkında sergilenen araçları inceleyen ve yetkililerden araçlar ile ilgili bilgi alan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, her geçen gün araç filosunu güçlendirmeye devam ettiklerini belirterek, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak kendi imkânlarımızla, düşük maliyetle, 11 ilçemizde etkin ve verimli bir şekilde hizmet verebilme imkân ve kabiliyetimizi her geçen gün artırmaya devam ediyoruz. Bugün 20 Milyon TL yatırımla 34 aracı daha bünyemize katmış bulunuyoruz. Büyükşehir olarak her geçen gün büyüyor ve güçleniyoruz. Tekirdağlı vatandaşlarımıza en iyi ve en kaliteli hizmeti en hızlı bir şekilde ulaştırma adına bundan sonra da araç filomuzu genişletmeye, yeni ve donanımlı araç filomuzla birlikte vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.  Yeni aldığımız araçlarımızın şehrimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Başkan Albayrak’a incelemelerinde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Ünsal ve daire başkanları da eşlik etti.

Related posts

Leave a Comment